Seminář pro školy

Zábavný, vzdělávací a naučný program pro mateřskou a základní školu

Vzhledem k tomu, že se jedná o vzdělávací program, vztahuje se na něj výjimka z nařízení vlády a je možné jej v současné době uspořádat pro MŠ i 1. a 2. třídu ZŠ. Dodržování ochranných nařízení je samozřejmostí.

Seminář na téma Práce kouzelníka

Výukový program je složený ze dvou častí, v té první se děti dozví zajímavosti z pracovního prostředí kouzelníka, trochu o historii kouzelnického umění a v neposlední řadě je ke konci teoretického bloku připravena soutěž o kouzelnické sady. Druhá část je zaměřena na praktickou výuku, ve které se děti pod vedením kouzelníka Ondřeje naučí několik kouzelnický triků a samy si vyrobí svojí první rekvizitu.

Program je možné uspořádat v rámci projektů dotovaných z rozpočtu EU, tzv. Šablon. Ondřej kromě odborné specializace na kouzelnické umění je absolventem akreditovaného kurzu pro mimoškolní výchovu dětí.


Online seminář a výuka kouzel

Ačkoliv je program lepší zrealizovat osobně a mít s dětmi osobní kontakt, dokážu celý program zorganizovat tak, aby ho bylo možné uspořádat i distanční formou tzv. online. Veškeré vybavení, které bude k výuce potřeba, mají děti běžně u sebe doma a to co nemají hravě nahradíme. Navíc jakmile se vrátí do školy, bude na ně kromě spoustu kamarádů a paní učitelky čekat také dárek plný překvapení(Jednotlivé dárkové balíčky budou do školy zaslány Českou poštou ZDARMA).

Základní škola Na Beránku v Praze 12 již seminář uspořádala! 

A co Vy, dopřejete svým dětem neopakovatelný zážitek, který jim dodá příjemné vzpomínky?