Vše o nakupování

shop.magicsoukup.cz je e-shop s kouzelnickými sadami, pomůckami a merche iluzionisty MAGIC Soukupa

Doprava

Primárně nabízíme možnost dopravy na výdejní místa společnosti Zásilkovna nebo přímo na vaši adresu prostřednictvím smluvního kurýra spol. Zásilkovny. Výběr konkrétního kurýra je vybrán automaticky dle jeho vytíženosti (Může se jednat o kurýra spol. Zásilkovna, PPL, GLS, DHL). Drobné předměty s celkovou váhou objednávky do 50g, poukazy a vstupenky zasíláme Českou poštou doporučeným dopisem. Poukazy a vstupenky na představení je možné zaslat ZDARMA elektronicky na e-mail kupujícího. V případě zájmu o vyzvednutí zboží osobně na naší pobočce nás prosím kontaktujte.

Jak zásilka vypadá?

Při balení nepoužíváme žádné plasty ani izolepu. Zásilku od nás obdržíte ekologicky zabalenou a označenou firemní identitou. Uvnitř zásilky kromě své objednávky naleznete vytištěnou fakturu na recyklovaném papíře a drobný dárek.

Odeslali jste již objednávku a potřebujete vědět kde se nachází?

Trasování vaší zásilky zde.

Způsob úhrady

Svoji objednávku můžete uhradit všemi možnými způsoby a to od nejpohodlnějšího způsobu s okamžitou platbou kartonu online prostřednictvím platební brány Stripe nebo později převodem na náš účet. Umožnujeme i dobírku s platbou při převzetí zásilky za poplatek 30 Kč.

Jaké karty platební brána akceptuje?

  • MasterCard
  • VISA
  • Apple Pay a Google Pay

Platba na naší pobočce je možná hotově nebo bezkontaktní kartou!

Pokud dáte přednost osobnímu vyzvednutí na naší pobočce, můžete svoji objednávku zaplatit na místě bezkontaktní kartou nebo v hotovosti.

Nejčastější otázky