Online škola kouzel

Milý kouzelnický učni!

Tato jedinečná škola kouzel tě zavede do tajemného a magického světa kouzlení. Nenabízí pouze sbírku kouzelnických triků ze všech oblastní moderní magie, ale také přehled teoretických znalostí, které musí znát a ovládat každý dobrý kouzelník. Kouzelnický obor byl vždy dobře střežen, nejen proto, aby se uchovalo jeho tajemství. Proto ani Online škola kouzel včetně všech výukových videí a článků je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Registrace je ZDARMA proto si vytvoř účet ještě dnes a získej přístup do zamknuté části webu.  

Přeji ti, aby sis při výuce kouzel užil mnoho radosti a aby tě kouzlení, stejně jako mě, doprovázelo celým životem! 

Časté otázky a odpovědi

1. Proč se musím registrovat?

Protože kouzelnické umění není pro každého :) Abych znemožnil volné šíření obsahu školy kouzel, je zapotřebí se registrovat. Registrace je zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv poplatků. Po schválení registrace, obdržíš na zadanou e-mailovou adresu informaci, že je pro tebe škola kouzel již přístupná a po zadání přihlašovacích údajů do ní budeš moci konečně vstoupit.

2. Kde naleznu výukové video ke kouzelnické sadě?

Výuková videa ke všem kouzelnickým sadám značky MAGIC Soukup® jsou umístěna v otevřené (neuzamčené) stránce výukového programu a pro jejich zobrazení a přehrání není podmíněno registrací. Přímý odkaz na rubriku s výukovými videi je zde.

3. Mám problém s přihlášením

Pokud se přihlašuješ poprvé a jsi již registrovaný, vyčkej na potvrzující e-mail se schválením tvojí registrace. Pokud ti ani poté nejde se přihlásit, může to být neplatným heslem, které si můžeš obnovit. V případě přetrvávajících potíží se obrať na technickou podporu skolakouzel@magicsoukup.cz