NABÍDKA KOUZELNICKÉ SHOW

pro soukromou, veřejnou i firemní akci


Častým zpestřením akce a zábavou pro děti i dospělé se v současné době stává kouzelnické vystoupení. Dopřejte i Vy svým hostům jedinečný zážitek v podobě strhující a interaktivní kouzelnické show. Mladý český kouzelník a iluzionista Ondřej Soukup Vás rád oprostí od starostí týkající se programu, a dokáže se spolu se svým týmem postarat i o celou akci. Jako všestranný kouzelník nabízí program pro dětskédospělé publikum, který zaručeně zaujme od začátku jeho show.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je cena za kouzelnické vystoupení?

Cena show se vždy odvíjí dle výběru programu a vzdálenosti k místu akce. Kompletní cenovou nabídku Vám rád zašlu na e-mailovou adresu. Stačí o ní požádat prostřednictvím nezávazné poptávky.

Jaké máte technické požadavky na prostory?

Moje požadavky nejsou jakkoli omezující a náročné a odvíjí se podle typu vybraného představení. Vždy je třeba na místě zajistit parkovací místo, šatnu a vhodný prostor pro představení.

Ozvučení

Kvalitní ozvučení je zakládat úspěšné show, které si zajistíme sami.  

Osvětlení

Show si sám nasvítím vlastní technikou s otočnými hlavami.

Na detailech záleží

Všechny programy jsou vyladěné do posledního detailu.

Sezónní nabídka pro nejbližší akce  


Vystupuji i na dalších akcích jako je: oslava narozenin, svatba, maturitní nebo společenský ples, family day, firemní večírek, obecní akce a mnoho dalšího. Rád Vám vytvořím nabídku ušitou na míru vaší akce.