NABÍDKA KOUZELNICKÉ SHOW

pro soukromou, veřejnou i firemní akci


Častým zpestřením akce a zábavou pro děti i dospělé se v současné době stává kouzelnické vystoupení. Dopřejte i Vy svým hostům jedinečný zážitek v podobě strhující a interaktivní kouzelnické show. Mladý český kouzelník a iluzionista MAGIC Soukup Vás rád oprostí od starostí týkající se programu, a dokáže se spolu se svým týmem postarat i o celou akci. Jako všestranný kouzelník nabízí program pro dětské i dospělé publikum, který zaručeně zaujme od začátku jeho show.

Ozvučení

Kvalitní ozvučení je zakládat úspěšné show, které si zajistíme sami.  

Osvětlení

Show si sám nasvítím vlastní technikou s otočnými hlavami.

Na detailech záleží

Všechny programy jsou vyladěné do posledního detailu.

Nabídka služeb agentury

Vyjma účinkování na svých představení je Ondřej majitelem vlastní umělecké a produkční agentury, která ročně zprostředkovává dalším umělcům a dodavatelům služeb v oblasti zábavného průmyslu desítky akcí. Agentura kromě realizací soukromých, firemních a veřejných akcí všeho druhu pořádá každý rok řadu projektů a charitativních akcí. Za zmínku stojí určitě uvést Vánoční představení pro Klokánek, kdy jsou dětem z Klokánku splněny jejich přání, a to díky divákům kouzelnického představení.  

Hledáte zábavný program, technický servis nebo vybavení pro akci? Vsaďte na osobně prověřené umělce a dodavatele služeb z oblasti showbusinessu!