NABÍDKA KOUZELNICKÉ SHOW

pro soukromou, veřejnou i firemní akci

Častým zpestřením akce a zábavou pro děti i dospělé se v současné době stává kouzelnické vystoupení. Dopřejte i Vy svým hostům jedinečný zážitek v podobě strhující a interaktivní kouzelnické show. Mladý český kouzelník a iluzionista Ondřej Soukup Vás rád oprostí od starostí týkající se programu, a dokáže se spolu se svým týmem postarat i o celou akci. Jako všestranný kouzelník nabízí program pro dětskédospělé publikum, který zaručeně zaujme od začátku jeho show.


Profesionalita

Ondřej vystupuje již od roku 2003. Za 20 let kariéry nasbíral nepřeberné množství zkušeností. 

Spolehlivost

Díky propracovanému systému hlídání termínů, odvedu každé vystoupení podle domluvy a na 100 %.

Záruka

Veškerá vystoupení a poskytnuté služby jsou pojištěné u UNIQA pojišťovny a.s. do výše 2 miliónů Kč.

Nabídka představení zaměřené dle publika


Kouzelnická show je vhodná na akce jako je oslava narozenin, svatba, maturitní nebo společenský ples, family day, firemní večírek, obecní akce a mnoho dalšího. Rád Vám vytvořím nabídku ušitou na míru vaší akce.

Nabídka představení zaměřené dle druhu akce

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je cena za kouzelnické vystoupení?

Cena show se vždy odvíjí dle výběru programu a vzdálenosti k místu akce. Kompletní cenovou nabídku Vám rád zašlu na e-mailovou adresu. Stačí o ní požádat prostřednictvím nezávazné poptávky.

Jaké máte technické požadavky na prostory?

Moje požadavky nejsou jakkoli omezující a náročné a odvíjí se podle typu vybraného představení. Vždy je třeba na místě zajistit parkovací místo, šatnu a vhodný prostor pro představení.

Reference