Kouzelník pro dospělé

Plánujete pořádat akci a sháníte zábavný program pro dospělé? Pro Ondřeje není problém pobavit vaše hosty jeho jedinečným kouzelnickým programem určený pro dospělé publikum. 

Zábavná kouzelnická show pro dospělé

Stand-up kouzelnické vystoupení nabité zábavnými a efektivními kouzly, do kterých jsou zapojeni všichni diváci. Někteří diváci se stanou i pomocníkem kouzelníka a spolu s Ondřejem vykouzlí živou holubici, či oblíbeného králíka z klobouku nebo pomocí kouzla vytáhnou kalhotky z kalhot vybrané asistenty z publika. Jednou krátkou větou ''Všichni diváci se zaručeně budou bavit od začátku až do konce!''

Malá i velká show není žádný problém

Pokud dáváte přednost menší formě kouzel, jistě Vás zaujme jeden z nejžádanějších programů pro dospělé Mikromagie. A nebo je vaše akce slavností příležitostí, ke které se hodí velká kouzelnická show jakou znáte z televizních obrazovek.

Mikromagie - kouzla z blízka

Mikromagie paří mezi jeden z nejžádanějších programů pro dospělé. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle u stolu. Pomocí hbitých prstů vám kouzelník Ondřej přímo před vaším zrakem ukáže nepochopitelná kouzla s kartami, mincemi, mobilním telefonem a spoustou dalšího.

Velké iluze s asistentkou

Při této show iluzionista Ondřej spolupracuje se svým týmem asistentek, aby divákům ukázal dechberoucí show plnou nebezpečných úniků, levitaci, zmizení nebo objevení osoby či rychlou záměnu. Show je podbarvená hudebním doprovodem a obohacena o pyrotechnické a světelné efekty. 

Nemáte ještě vybráno? 

Podívejte se na speciálně upravený program pro vybrané akce.

Kouzelnické vystoupení je vhodné snad ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit dospělé publikum. Ať už se jedná o narozeninovou párty, svatbu, vánoční večírek, firemní akci nebo snad vystoupení na maturitním a společenském plese, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu pro dospělé postaráno od první do poslední minuty jeho show.