KOUZELNÍK PRO DOSPĚLÉ

Kouzelnické vystoupení je vhodné ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit hosty. Ať se jedná o narozeninovou párty, svatbu, maturitní nebo společenský ples i firemní akci, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show. Ondřej nabízí program na profesionální úrovni se zábavnou show, která zaujme a pobaví. 

Zábavná kouzelnická stand-up show

Stand-up kouzelnické vystoupení nabité zábavnými a efektivními kouzly, do kterých jsou zapojeni všichni hosté. Někteří diváci se stanou i pomocníkem kouzelníka a spolu Ondřejem se podílí na celé show. Jako zlatý hřeb se zaručeně stane horká novinka ve formě levitace vybraného asistenta z publika, který může a taky nemusí být předem domluven. Vznést do oblak tak mohu třeba vašeho moderátora, šéfa nebo VIP hosta.


Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části

Doporučení: Kouzelnickou show lze rozšířit o Mikromagii, kdy kouzelník baví hosty u každého jednotlivého stolu.

Mikromagie

Mikromagie paří mezi jeden z nejžádanějších programů pro dospělé. Jedná se o kouzelnickou show v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle přímo u stolu hostů. Za pomocí zručnosti a hbitých prstů Vám Ondřej přímo před vaším zrakem ukáže nepochopitelná kouzla s kartami, ale dokonce s vypůjčenými věcmi, které nosíte běžně při sobě. 


Délka programu: 20-60 min.

Můj tip: Mikromagie lze využít i jako samostatný program, který je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin. 

Velké iluze s asistentkou

Při této show iluzionista Ondřej spolupracuje se svým týmem asistentek z tanečního studia Fantastic Dance Company, aby divákům ukázali dech beroucí show plnou nebezpečných úniků, levitaci osoby (může být vybrán i asistent z publika), přeříznutí, zmizení nebo objevení osoby či rychlou záměnu. Show je podbarvená hudebním doprovodem a obohacena o pyrotechnické a světelné efekty. 

SPECIÁLNÍ SHOW - neuvěřitelné úniky

Show plná adrenalinu a napětí. Kouzelník Ondřej se v této jedinečné show snaží uniknout z různých nelehkých situací, svázán ve svěrací kazajce, uzavřen v přepravním kontejneru nebo zamknutý několika zámky, které dokonce mohou přinést samotní návštěvníci akce.


Délka programu: 5 - 30 min. s možností rozdělení až na tři jednotlivé vstupy

Můj tip: Program na vaší akci lze obohatit nejen o kouzelnickou show, ale dokonce o samostatnou taneční či ohnivou show v podání Ondřejova týmu z tanečního studia Fantastic Dance Company.