KOUZELNÍK PRO DOSPĚLÉ


Kouzelnické vystoupení je vhodné ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit hosty. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, svatbu, maturitní nebo společenský ples i firemní akci, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show. Ondřej na rozdíl od jiných "kouzelníků" nabízí 100% složený program z kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale seriózní kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show, která zaujme a pobaví. 

Zábavná kouzelnická show pro dospělé

Stand-up kouzelnické vystoupení nabité zábavnými a efektivními kouzly, do kterých jsou zapojeni všichni diváci. Někteří diváci se stanou i pomocníkem kouzelníka a spolu s Ondřejem vykouzlí živou holubici, či oblíbeného králíka z klobouku nebo pomocí kouzla vytáhnou kalhotky z kalhot vybrané asistenty z publika. Jednou krátkou větou ''Všichni diváci se zaručeně budou bavit od začátku až do konce!''


Mikromagie - kouzla z blízka

Mikromagie paří mezi jeden z nejžádanějších programů pro dospělé. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle u stolu. Pomocí hbitých prstů vám kouzelník Ondřej přímo před vaším zrakem ukáže nepochopitelná kouzla s kartami, mincemi, mobilním telefonem a spoustou dalšího.


Velké iluze s asistentkou

Při této show iluzionista Ondřej spolupracuje se svým týmem asistentek, aby divákům ukázal dechberoucí show plnou nebezpečných úniků, levitaci, zmizení nebo objevení osoby či rychlou záměnu. Show je podbarvená hudebním doprovodem a obohacena o pyrotechnické a světelné efekty. 


Nemáte ještě vybráno?

Podívejte se na speciálně upravený program pro vybrané akce.