Speciální show na vaši akci

Představení, které se přizpůsobí vašim potřebám a přáním. Potřebujete do kouzelnické show zahrnout vaší firemní identitu, od barvy přes logo až po detaily. Díky vlastnímu týmu, zvládne Ondřej vyrobit rekvizity a iluze přesně dle zadaných kritérií.

Show plná adrenalinu a napětí


Úniky patřili již od začátku kouzelnického umění k oblíbené disciplíně. V Česku je pouze několik jedinců z řad eskapologů (kouzelník na úniky), kteří se této zábavě věnují a Ondřej patří mezi ně. Nebezpečný únik může být proveden de facto z čehokoliv do čeho se lze uzamknout nebo svázat.

Iluze na klíč

Kompletní sestavení nové show, dle stanovených požadavků, podmínek a přání. Jak netradiční může být odhalení nového produktu nebo loga v rukou kouzelníka? A co rovnou objevení moderátora, majitele firmy či hostesky s novým produktem? S kouzelníkem Ondřejem není nic nemožné.

Spolupráce s kouzelníkem

Potřebujete pomoci s natáčením reklamy, filmu nebo při fotografování v ateliéru i exteriéru. Kouzelník Ondřej Vám rád pomůže a zapůjčí kouzelnické rekvizity i svojí osobnost při natáčení.

Film

Skutečné kouzelnické rekvizity a kulisy, které běžně ve svých ateliérech neseženete, je možné pronajmout vč. odborné konzultace a poradenství ohledně kouzel.

Fotografování

Kouzelnické rekvizity a nebo bílá holubice, která je často vyhledávána u fotografů při focení kalendářů a promo fotografií, je možné zapůjčit vč. odborné konzultace.