KOUZELNÍK PRO DĚTI


Kouzelnické vystoupení je vhodné ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit nejen děti, ale i dospělé. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, karneval, den dětí, svatbu, mikulášskou besídku, firemní akci nebo snad vystoupení v mateřské a základní škole, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show. Ondřej na rozdíl od jiných "kouzelníků" nabízí 100% složený program z kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale seriózní kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.


Interaktivní kouzelnická 

show pro děti

Program je vhodný především pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme a neurazí ani dospělé. Ondřejova schopnost a zkušenosti s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma nebo styl akce.


Kouzelnickou show to zdaleka nekončí!

Pokud uvažujete o opravdovém zážitku pro děti, doporučuji program rozšířit o nejoblíbenější doplňky.


Autogramiáda s možností zakoupení merche

Jedná se o oblíbený závěrečný program, ve kterém každý zájemce, který má zájem získat autogram od Ondřeje, obdrží podpisovou kartu s věnováním a může se také společně s kouzelníkem Ondřejem vyfotit. Vedle autogramiády bude probíhat také prodej vlastních kouzelnických sad a fanouškovských předmětů tzv. "merche", které jsou k dispozici i na našem e-shopu. 

Jako pořadatel se nemusíte o nic starat! Veškeré vybavení pro autogramiádu a obchod máme vlastní a to od podpisového stolu až po prodejní stánek.


Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodným doplněk k Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům. Pokud na akci očekáváte větší koncentraci dětí, bude při škole kouzel přítomna asistentka na pomoc a urychlení všech potřebných záležitostí spojených s výukou.


Tvarování zvířátek z balónků

Tvarování balónků, bývá častým doplňkem kouzelnické show a u dětí patří k velké oblibě. Na přání dítěte, kouzelník Ondřej vymodeluje zvířátko dle jeho volby, a to od jednoduchých motivů, až po náročnější animované postavičky. Tvarování zvířátek lze doplnit o balónkovou show, při které Ondřej na jevišti nebo vyznačeném místě modeluje jednoduché i složitější zvířátka a postavičky, které se po zhotovení formou soutěže "kdo první uhádne'' rozdávají mezi děti. Délka programu lze přizpůsobit dle potřeb klienta.


Nemáte ještě vybráno?

Podívejte se na speciálně upravený program pro vybrané akce.