KOUZELNÍK PRO DĚTI

Kouzelnické vystoupení je vhodné ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit nejen děti, ale i dospělé. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, karneval, den dětí, svatbu, mikulášskou besídku, firemní akci nebo snad vystoupení v mateřské a základní škole, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show. Ondřej na rozdíl od jiných "kouzelníků" nabízí 100% složený program z kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale seriózní kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.

Interaktivní kouzelnická 

show pro děti

Program je vhodný především pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme a neurazí ani dospělé. Ondřejova schopnost a zkušenost s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma nebo styl akce.


Tvarování zvířátek z balónků

Tvarování balónků, bývá častým doplňkem kouzelnické show a u dětí patří k velké oblibě. Na přání dítěte, kouzelník Ondřej vymodeluje zvířátko dle jeho volby, a to od jednoduchých motivů, až po náročnější animované postavičky. Tvarování zvířátek lze doplnit o balónkovou show, při které Ondřej na jevišti nebo vyznačeném místě modeluje jednoduché i složitější zvířátka a postavičky, které se po zhotovení formou soutěže "kdo první uhádne'' rozdávají mezi děti. Délka programu lze přizpůsobit dle potřeb klienta.


Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodným doplněk k Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům. Pokud na akci očekáváte větší koncentraci dětí, bude při škole kouzel přítomna asistentka na pomoc a urychlení všech potřebných záležitostí spojených s výukou.


Autogramiáda s možností zakoupení merche

Jedná se o oblíbený závěrečný program, ve kterém každý zájemce, který má zájem získat autogram od Ondřeje, obdrží podpisovou kartu s věnováním a může se také společně s kouzelníkem Ondřejem vyfotit. Vedle autogramiády bude probíhat také prodej vlastních kouzelnických sad a fanouškovských předmětů tzv. "merche", které jsou k dispozici i na našem e-shopu. 

Jako pořadatel se nemusíte o nic starat! Veškeré vybavení pro autogramiádu a obchod máme vlastní a to od podpisového stolu až po prodejní stánek.