KOUZELNÍK PRO DĚTI

Kouzelnické vystoupení je vhodné ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit nejen děti, ale i dospělé. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, karneval, den dětí, svatbu, mikulášskou besídku, firemní akci nebo snad vystoupení v mateřské a základní škole, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show. Ondřej na rozdíl od jiných "kouzelníků" nabízí 100% složený program z kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale seriózní kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.

Kouzelnická show pro děti

Program je vhodný především pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme a neurazí ani dospělé. Ondřejova schopnost a zkušenost s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma nebo styl akce. Jako zlatý hřeb se zaručeně stane horká novinka ve formě levitace vybraného asistenta z publika, který může a taky nemusí být předem domluven. Vznést do oblak tak mohu třeba moderátora, VIP hosta nebo nic netušícího diváka.


Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části

Doporučení: Kouzelnickou show lze rozšířit o Balónkovou show nebo Školu kouzel. V případě veřejné akce lze program doplnit o autogramiádu

Balónková show

Jedná se originální autorský program, který v ČR nemá obdoby. Ondřej je 1. umělcem, který tento koncept zábavné show předvedl a předvádí do teď. Při této show Ondřej modeluje balónky od jednoduchých motivů zvířátek, až po náročnější animované postavičky, které se po zhotovení formou soutěže "kdo první uhádne'' rozdávají mezi děti. Diváci se mohou těšit dokonce na kouzla s balónky a pod vedením Ondřeje se naučí vymodelovat pejska. Na samém konci show je prostor pro tvarování zvířátek na přání, aby si každý odnesl domů svůj vysnění balónek.

  • Co mě inspirovalo k vytvoření balónkové show?

Často se mi na akci stávalo, že děti nevěděly, co si přejí vytvarovat. Po shlédnutí balónkové show už každé dítě ví, co vše jde z balónku vymodelovat a vybere si motiv, který ho nejvíce zaujal. Kromě lepší možnosti výběru se naučí, jak se zvířátko z balónku tvoří.

  • Věděli jste, že balónek je 100% recyklovatelný?

Balónky jsou v kombinaci se světlem biologicky rozložitelné. Latex, ze kterého je balónek vyroben je 100% přírodní produkt, bílá tekutina vznikající v mléčnicích stromů kaučukovníků. Latex se rozkládá, když je vystaven přírodním vlivům. Výzkumy ukazují, že balónky se rozkládají stejně rychle jako dubové listy.


Délka programu: 20-30 min. s možností rozdělení na dvě části

Můj tip: Lze využít pouze samostatné tvarování zvířátek z balónků, které je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin.

Workshop – Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodným doplněk k Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům. Každý absolvent Školy kouzel obdrží drobný dárek v podobě visačky na dveře, která obsahuje mimo jiné také odkaz na online kurz s výukovými videi, na kterých si můžou děti kouzla připomenout nebo se naučit další. Pokud na akci očekáváte větší koncentraci dětí, bude při škole kouzel přítomna asistentka na pomoc a urychlení všech potřebných záležitostí spojených s výukou. 

Délka programu: dle potřeby klienta, zpravidla 30-60 min.

Můj tip: Lze využít pouze samostatný program se Školou kouzel, který je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin.  

Autogramiáda s možností zakoupení merche

Jedná se o oblíbený závěrečný program, ve kterém každý zájemce, který má zájem získat autogram od Ondřeje, obdrží podpisovou kartu s věnováním a může se také společně s kouzelníkem Ondřejem vyfotit. Vedle autogramiády bude probíhat také prodej vlastních kouzelnických sad a fanouškovských předmětů tzv. "merche", které jsou k dispozici i na našem e-shopu. Jako pořadatel se nemusíte o nic starat! Veškeré vybavení pro autogramiádu a obchod máme vlastní a to od podpisového stolu až po prodejní stánek.


Délka programu: individuální dle počtu dětí na akci

Můj tip pro firmy: Představte si, že po skončení kouzelnické show dostane každý dárek v podobě originální kouzelnické sady, která může být navíc opatřena firemní identitou např. logem. Velkoobchodní nabídka zde.

Vlastní technické vybavení

Jako pořadatel se nemusíte o nic starat, veškeré vybavení pro profesionální produkci mám vlastní a v případě potřeby ozvučím a nasvítím nejen svojí show, ale klidně i celou vaší akci. Ani na menší komornější akce jsem nezapomněl a pro lepší celkový dojem z představení, vozím s sebou pop-up stěnu, která i z chodby nebo malé místnosti udělá skvělé místo pro profesionální show.

Reference