Nové kouzelnické sady vhodné nejen jako vánoční dárek

30.10.2020

Přemýšlíte nad zajímavý dárkem, který Vaše děti pobaví a navíc jim přinese smysluplné trávení volného času a zlepší jemnou motoriku? Hledat již nemusíte! Představuji Vám novou edici kouzelnické sady, která zaručeně vykouzlí úsměv na dětské tváři.

Na výběr je ze 3 druhů 

Každá sada obsahuje 10 odlišných kouzel

Výhodné balení, které je sestaveno pro začínajícího mladého kouzelníka

Malý kouzelník - výhodné balení (KOMPLET)

Toužíš se stát kouzelníkem? S touto kouzelnickou sadou si své přání splníš a díky poutavému výukovému videu se naučíš až 30 jednoduchých, ale zato ohromujících kouzelnických triků. 3 balení kouzelnických sad (ZELENÁ, ČERVENÁ a MODRÁ); všech 12 kouzelnických rekvizit  (kouzelná plácačka, magické bumerangy, kouzelné korálky, tajemná krabička, tajemný rámeček, kouzelná trubička, magická karta, kouzelné kelímky, magické karty, měnička peněz, kouzelné víčko a Snap-it); podrobné textové návody k jednotlivým balením a trikům; odkaz a hesla na výuková videa  v českém jazyce.

745,00 Kč 897,00 Kč

Malý kouzelník - velkoobchodní balení (BOX)

Velkoobchodní balení ve kterém jsou obsaženy všechny 3 kouzelnické sady Malý kouzelník . Každá sada obsahuje 4 kouzelnické rekvizity, podrobný textový návod a odkaz na video návod se kterým se lze naučit 10 jednoduchých, ale zato ohromujících kouzelnických triků. Každé balení obsahuje: 12 ks kouzelnické sady Malý kouzelník (4 ks od každé - ZELENÁ , ČERVENÁ a MODRÁ ); designerový přepravní box ;  podrobný textový návod k jednotlivým sadám; odkaz na výukové video v českém jazyce. !! Velkoobchodní SLEVA: 1 balení 20%, 2 balení 30%, 4 balení 50% a 8 balení 60% z běžné pultovní ceny za ks (299,00 Kč).

Cena od 2 870,40 Kč

    Limitovaná nabídka - DÁREK ZDARMA!

    Ve spolupráci s největším zábavním parkem v ČR - Westernové městečko Šiklův mlýn, jsem připravili dárek v podobě volné vstupenky na letní sezónu 2021, kterou obdržíš spolu se svojí kouzelnickou sadou. POZOR! Nabídka je omezena pro prvních prodaných 100 ks.