Společně vykouzlíme roušky pro nemocnici

17.03.2020

Výzva pro všechny fanoušky, diváky a partnery! Pomozte nám s největším kouzlem a to vykouzlit roušky pro zdravotníky a pacienty Thomayerovy nemocnice v Praze 4. 

Ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Thomayerovy nemocnice jsme spustili nový projekt, který má opravdu smyl. Díky němu budeme společnými silami schopni zajistit potřebný zdravotnický materiál.

Co je zapotřebí?

Akutně chybí v celé nemocnici roušky a to jak pro zdravotnický personál, tak i pro pacienty. Pokud umíte šít, máte doma jehlu a niť, pojďte společně pomáhat! Návod na ušití roušky naleznete ve videu níže. Je to jednoduché, zvládne to i muž :-)

Nemáš šicí stroj? Nevadí, pomůžeš nám i bez něho!

Pokud nemáš doma šicí stroj, můžeš nám pomoci se základní výrobou a přípravou komponentů ke zhotovení roušky. Podle šablony níže vystříhej co nejvíce kusů látky, které od tebe po domluvě vyzvedneme a roušku ušijeme za tebe. Nebo nám můžeš darovat materiál a celou výrobu převezmeme my.

Co s ušitou rouškou?

Abyste nemuseli cestovat, roušky u Vás doma po domluvě vyzvedneme a dovezeme přímo do nemocnice. Pro domluvení svozu volejte +420 607 527 638 nebo pište na info@magicsoukup.cz 

Odměna pro všechny kdo pomáhá!

Vážíme si vaší pomoci a proto pro prvních 5 z Vás, kteří se přihlásíte, rozdáme malé kouzelnické sady. Pro Vás ostatní máme připravené vstupenky na unikátní show, která bude zpřístupněná pouze pro lidi, kteří se zapojili do tohoto projektu. Show se bude konat v Praze po uklidnění celé situace. Pokud jste nám již pomohli, registrujte svoji pozvánku a obdržíte více informací o plánovaném představení.

Máte dotazy nebo potřebujete domluvit svoz? Volejte +420 607 527 638

Chceš podpořit tento projekt?

1. Vylep plakát na viditelné místo, ale dodržuj zákony a nepoškoď cizí majetek.

2. Sdílej tento článek se svými přáteli na sociálních sítí.


Společnými silami to jistě dokážeme!

S přáním klidných nadcházejících dní 

Ondřej Soukup