Velký online karneval

07.03.2021

Vydejte se s námi na cestu kolem světa! V sobotu 27. března od 15 hodin proběhne prostřednictvím Facebook Live speciální program zaměřený pro děti.

Užijte si s námi a celou Vaší rodinou premiérové představení nového animačního pořadu z pohodlí svého domova.
Čeká na Vás hodinová show plná živé hudby, tance, kouzel a interaktivních soutěží, do kterých se naplno zapojíte i z gauče! Jak už bývá ve zvyku na většině karnevalů, tak ani zde nebude chybět soutěž o nejhezčí masku v kategorii dítě i dospělý.
Pro výherce v soutěžích čeká mnoho zajímavých cen, které budou zasílány Českou poštou nebo Zásilkovnou.Prožijte s námi netradiční zahájení i zakončení karnevalové sezóny 2021, těšíme se na Vás!!!  

Jak pořídím vstupenku?

Vstupenky na on-line událost se prodávají výhradě prostřednictvím události na Facebooku. Svojí vstupenku zakoupíte v jednoduchých tří krocích.

1. V události na Facebooku klikněte na tlačítko "Koupit".

Po kliknutí na tlačítko Koupit na Vás vyskočí okno s základními informacemi o události (termín, čas, název, cena a stručné info). 

2. Přečtěte si veškeré informace a klikněte na tlačítko "Koupit přístup".

Zobrazí se Vám platební brána Facebook Pay, pokud jste ještě nikdy neprovedli platbu prostřednictvím Facebooku přidejte novou kartu a pokračujte.

3. Klikněte na kolečko "Přidat novou kartu" a zadejte informace o své kartě. Nezapomeňte nákup vstupenky potvrdit kliknutím na tlačítko "Koupit přístup".


A je hotovo! Nyní již máte přístup k exkluzivnímu obsahu události vč. živého streamu v sobotu 27. března.

Může se na jednu vstupenku dívat celá rodina?

ANO! Jedna vstupenka slouží pro přístup do exkluzivního obsahu vč. živého live streamu pro jednoho uživatele, ale na sledování může do obýváku pozvat celou rodinu.

Na jakém zařízení lze událost  sledovat?

Téměř na všech (mobil, tablet, PC i Smart TV), ale doporučujeme vzhledem k možnosti interaktivnímu zapojení využít zařízení, které má videokameru.

V případě dotazů pište na email vstupenky@magicsoukup.cz nebo prostřednictví chat boxu v pravém dolním okraji webové stránky.