PROGRAM NA PLES

Připravujete maturitní nebo společenský ples a nevíte jak jej obohatit? Kouzelník Ondřej Soukup se postará o zábavu na vašem plese a vytvoří doslova kouzelnou atmosféru. Jako zlatý hřeb celé show se zaručeně stane horká novinky ve formě levitace vybraného asistenta z publika, která vykouzlí nezapomenutelný zážitek.

Velké iluze s asistentkou

Při této show iluzionista Ondřej spolupracuje se svým týmem asistentek z tanečního studia Fantastic Dance Company, aby divákům ukázali dech beroucí show plnou nebezpečných úniků, levitaci osoby (může být vybrán i asistent z publika), přeříznutí, zmizení nebo objevení osoby či rychlou záměnu. Show je podbarvená hudebním doprovodem a obohacena o pyrotechnické a světelné efekty. 

SPECIÁLNÍ SHOW - neuvěřitelné úniky

Show plná adrenalinu a napětí. Iluzionista Ondřej se v této jedinečné show snaží uniknout z různých nelehkých situací, svázán ve svěrací kazajce, uzavřen v přepravním kontejneru nebo zamknutý několika zámky, které dokonce mohou přinést samotní návštěvníci akce.

Objevení VIP osoby

Velký a originální efekt na začátek plesu, na který určitě nikdo nezapomenete. Ondřej Soukup, může ve spolupráci s Vámi objevit třídního učitele, maturantku, která bude číst proslov, moderátora nebo ředitele firmy či VIP osobu. Na objevení stačí krátký trénink (max. 15 min.) před plesem a podepsání smlouvy o mlčenlivosti.


Délka programu: 5 - 30 min. s možností rozdělení až na tři jednotlivé vstupy

Můj tip: Program na vaší akci lze obohatit nejen o kouzelnickou show, ale dokonce o samostatnou taneční či ohnivou show v podání Ondřejova týmu z tanečního studia Fantastic Dance Company.