KOUZELNÍK NA SVATBĚ

Chcete prožít svůj nezapomenutelný den kouzelně a mít jej plný zábavy? Kouzelník Ondřej Soukup vykouzlí úsměv na tváři Vám i všem svatebčanům. Postará se o to, aby se vaše svatba stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Kouzelnická show je vhodná k zaplnění volného času při fotografování novomanželů, ke společném obědu nebo při volné zábavě, kdy je zapotřebí hosty zabavit. 

Svatební program Kouzelná svatba

Originální a jedinečný svatební program plný kouzel, iluzí a zábavy. Program je vhodný jak pro dospělé, tak i dětské publikum. Do vystoupení je zapojena nevěsta s ženichem i všichni svatebčané. Společně s kouzelníkem Ondřejem vykouzlí bílou holubici, která je symbolem lásky a nesmí chybět na žádné svatbě. V průběhu kouzelnické show je vybráno postupně několik asistentů z řad svatebčanů, aby asistovali u kouzel a interaktivně se zapojili do představení. 


Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části

Doporučení: Kouzelnickou show lze rozšířit o Mikromagii, kdy kouzelník baví svatebčany u každého jednotlivého stolu.

Mikromagie - kouzla u stolu

Mikromagie, neboli ''TABLE HOPPING'', paří mezi jeden z nejžádanějších programů na svatbě. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti hostů, obvykle u stolu. Vaši svatebčané budou mít příležitost vidět kouzla s kartami, mobilním telefonem a mincemi, ale také se i pár jednoduchých kouzel naučit.  


Délka programu: 20-60 min.

Můj tip: Mikromagie lze využít i jako samostatný program, který je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin.