KOUZELNÍK NA OSLAVĚ NAROZENIN

Ten tam přeci nesmí chybět!

Narozeninová kouzelnická show

Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit. Svěřte mi oslavu vašeho dítěte a užijte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene! Nevíte, co od kouzelníka čekat? Podívejte se na krátké ukázkové video, které Vám řekne více než tisíce slov.

Ondřejova schopnost a zkušenosti s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Oslavenec a všichni jeho kamarádi, včetně rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živou holubičku a spolu s kouzelníkem Ondřejem se podílí i na dalších kouzlech. Pro oslavence je připravený speciální dárek, v podobě malé kouzelnické sady, se kterou jej naučí kouzelník Ondřej kouzlit. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků, kdy každé dítě dostane vymodelované zvířátko podle své volby.


Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části

Doporučení: Kouzelnickou show lze rozšířit o Školu kouzel.

Workshop – Škola kouzel


Kouzelnický workshop je vhodným doplňkem, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší oslavě připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.   

Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části

Můj tip: Lze využít pouze samostatný program se Školou kouzel, který je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin.