KOUZELNÍK NA OSLAVĚ NAROZENIN


Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit. Svěřte mi oslavu vašeho dítěte a užijte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene! 

Kouzelné narozeniny plné zábavy

Oslavenec a všichni jeho kamarádi vč. rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živého králíka z klobouku nebo holubičku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Pro oslavence je navíc připravený dárek v podobě kouzelnické sady Malý kouzelník, se kterou ho Ondřej naučí zacházet. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků, kdy každé dítě dostane vymodelované zvířátko podle své volby. 


Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodný doplňkem, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší oslavě připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.   


Individuální kurz pro oslavence

Pokud má vaše dítě rádo kouzla a neví si rady jak se je správně naučit a předvést publiku. Tak právě pro něj je tu připravený nový program s individuálním kurzem Školy kouzel, který je určený pouze pro oslavence. Oslavenec získá mimo jiné i dárkovou kouzelnickou sadu z e-shopu a certifikát ''Začínající kouzelník''.