Program pro základní a mateřskou školu

Ať už hledáte zajímavý program pro děti na Den dětí, rozloučení s předškoláky nebo vánoční besídku, spolehněte se na kouzelníka Ondřeje, který interaktivně zapojí do show jak malé žáky, tak i pedagogický sbor a rodiče.

Tradiční představení plné kouzel

Interaktivní kouzelnická show pod vedením kouzelníka MAGIC Soukupa určitě zaujme všechny žáky i pedagogický sbor. Zábavnou formou a interaktivním zapojením vtáhne všechny děti i učitele do světa kouzel a iluzí. Děti se můžou těšit na oblíbeného králíka z klobouku nebo cestování pizzy a tvarování zvířátek z balónků. 

Pro všechny zájemce z řad dětí i učitelského sboru, má Ondřej po vystoupení připravené podpisové karty s autogramem, které se stanou krásnou památkou na jeho show ve vaší škole.  

Nezapomenutelný zážitek

Už jste se školou byly v divadle na kouzelnickém představení?

Kouzelnické představení v divadle

V rámci spolupráce s pražským divadlem Na Cikorce jsme připravili speciální představení pro školy, které je k vidění pouze v divadle. V hodinovém představení se žáci i učitelé mohou těšit na mnoho neuvěřitelných kouzel s živými holubicemi, velkými iluzemi s asistentkami nebo interaktivním zapojení do představení. 

Přednáška s kouzelníkem

Pro 2. stupeň základní školy nabízím mimo kouzelnického představení také přednášku a besedu na téma práce kouzelníka.