KOUZELNÍK V MŠ & ZŠ

Ať už hledáte zajímavý program pro děti na dětský den, rozloučení s předškoláky nebo vánoční besídku, spolehněte se na kouzelníka Ondřeje, který interaktivně zapojí do show jak malé žáky, tak i pedagogický sbor a rodiče. Nevíte, co od kouzelníka čekat? Podívejte se na krátké ukázkové video, které Vám řekne více než tisíce slov.

Kouzelnické představení

Interaktivní kouzelnická show pod vedením kouzelníka MAGIC Soukupa určitě zaujme všechny žáky i pedagogický sbor. Zábavnou formou a interaktivním zapojením vtáhne všechny děti i učitele do světa kouzel a iluzí. Děti se mohou těšit na oblíbeného králíka z klobouku a dokonce i na levitaci vybraného asistenta z publika. Pro všechny zájemce z řad dětí i učitelského sboru, má Ondřej po vystoupení připravené podpisové karty s autogramem, které se stanou krásnou památkou na jeho show ve vaší škole.  


Délka programu: 20-45 min. s možností rozednění na dvě části.

Doporučení: Kouzelnickou show lze rozšířit o Balónkovou show nebo Školu kouzel.

Balónková show

Tvarování balónků, bývá častým doplňkem kouzelnické show a u dětí patří k velké oblibě. Při balónkové show Ondřej modeluje balónky a to od jednoduchých motivů, až po náročnější animované postavičky, které se po zhotovení formou soutěže "kdo první uhádne'' rozdává mezi děti. Na samém konci show je prostor pro vytvarování balónků i pro zbylé děti, aby si každý odnesl domů svůj vysněný balónek.


Délka programu: 20-45 min. s možností rozdělení na dvě části 

Můj tip: Lze využít pouze samostatné tvarování zvířátek z balónků, které je možné zajistit i v delším časovém rozmezí několika hodin. 

Workshop - Škola kouzel

Výukový program je složený ze dvou častí, v té první se děti dozví zajímavosti z pracovního prostředí kouzelníka, trochu o historii kouzelnického umění a v neposlední řadě je ke konci teoretického bloku připravena soutěž o kouzelnické sady. Druhá část je zaměřena na praktickou výuku, ve které se děti pod vedením kouzelníka Ondřeje naučí několik kouzelnický triků a samy si vyrobí svojí první rekvizitu.


Délka programu: dle potřeby školy a počtu žáků, zpravidla 30-45 min.

Můj tip: Program je možné uspořádat v rámci projektů dotovaných z rozpočtu EU, tzv. Šablon. Ondřej kromě odborné specializace na kouzelnické umění je absolventem akreditovaného kurzu pro mimoškolní výchovu dětí.