PROGRAM NA VÁNOCE

Ať chystáte mikulášský nebo vánoční večírek pro své zaměstnance či jinou vánočně laděnou akci pro širokou veřejnost, připravil jsem pro Vás několik novinek v programu pro děti i dospělé. Můžete se tak těšit na nová kouzla, se kterými mi pomůže nově sestavený tým z tanečního studia Fantastic Art, ale také sami diváci při interaktivním zapojení po celou dobu představení.

Pořádná show se neobejde bez vánoční atmosféry, kterou kromě speciálního programu jistě dodá vánoční výzdoba, profesionální ozvučení a osvětlení. Vše Vám samozřejmě zajistím spolu s kouzelnickou show tak, abyste s vaší akcí měli nejmenší starosti.  


Interaktivní show pro děti s tvarováním balonků nebo mikromagie pro dospělé je sázka na jistotu, která v nabídce stále zůstává. Oba z programů jsou obohaceny o nová kouzla, a proto se nemusíte bát, objednat si kouzelnické představení i v letošním roce. Jako zlatý hřeb se zaručeně stane horká novinka ve formě levitace vybraného asistenta z publika, který může a taky nemusí být předem domluven. Vznést do oblak tak mohu třeba vašeho anděla nebo VIP hosta.

Kouzelnické sady jako dárek

S mikulášským balíčkem nebo vánočním dárkem si letos nemusíte lámat hlavu! Představte si, že po skončení kouzelnické show dostane každý dárek v podobě originální kouzelnické sady, která může být navíc opatřena firemní identitou např. logem. Každá kouzelnická sada obsahuje několik odlišných rekvizit a heslo k video návodu, který jsem osobně natočil pro každou kouzelnickou sadu. Abyste mohli, z čeho vybírat, je připraveno několik cenových variant, které lze navzájem nakombinovat a připravit tak pro děti opravdu kouzelný dárek.

Cenová nabídka

KOUZELNÉ VOSKOVKY – kouzelnická sada 1 kouzlo

od 12 ks - 48 Kč/ks

MALÝ KOUZELNÍK – kouzelnická sada 10 kouzel

od 12 ks - 95 Kč/ks


Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

S možností odpočtu DPH

Reklamní předměty jako daňově uznatelný náklad s možností odpočtu DPH.

Velkoobchodní ceny

Kouzelnické sady nabízíme již od 12 ks za velkoobchodní ceny.

Mikulášská družina

V případě zájmu Vám zajistíme mikulášskou nadílku bez starostí.