PROGRAM NA VÁNOCE

Zažijte po dvou letech opravdu kouzelné Vánoce! Ať chystáte mikulášský nebo vánoční večírek pro své zaměstnance či jinou vánočně laděnou akci pro širokou veřejnost, připravil jsem pro Vás několik novinek v programu pro děti i dospělé. Můžete se tak těšit na nová kouzla, se kterými mi pomůže nově sestavený tým z tanečního studia Fantastic Art, ale také sami diváci při interaktivním zapojení po celou dobu představení.

Pořádná show se neobejde bez vánoční atmosféry, kterou kromě speciálního programu jistě dodá vánoční výzdoba, profesionální ozvučení a osvětlení. Vše Vám samozřejmě zajistím spolu s kouzelnickou show tak, aby jste s vaší akcí měli nejmenší starosti.  


Interaktivní show pro děti s tvarováním balonků nebo mikromagie pro dospělé je sázka na jistotu, která v nabídce stále zůstává. Oba z programů jsou obohaceny o nová kouzla a proto se nemusíte bát, objednat si kouzelnické představení i v letošním roce. Jako zlatý hřeb se zaručeně stane horká novinka ve formě levitace vybraného asistenta z publika, který může a taky nemusí být předem domluven. Vznést do oblak tak mohu třeba vašeho anděla nebo VIP hosta.

Kouzelnické sady jako dárek

S mikulášským balíčkem nebo vánočním dárkem si letos nemusíte lámat hlavu! Představte si, že po skončení kouzelnické show dostane každý dárek v podobě originální kouzelnické sady, která může být navíc opatřena firemní identitou např. logem. Každá kouzelnická sada obsahuje několik odlišných rekvizit a heslo k video návodu, který jsem osobně natočil pro každou kouzelnickou sadu. Aby jste mohli z čeho vybírat, je připraveno několik cenových variant, které lze navzájem nakombinovat a připravit tak pro děti opravdu kouzelný dárek.